Aktualności

2015-12-15

Dni Otwarte za nami


Kategoria: Ogólne
Napisał: agnieszka.plaskota

W dniach 9-11.12.2015 w nowo otwartym Biurze Obsługi Mieszkańców Celsium serwis zostały zorganizowane Dni Otwarte, podczas których każdy mógł zobaczyć nową siedzibę, poznać zarządców nieruchomości, porozmawiać o bieżących potrzebach wspólnot.

Ponadto podczas tych trzech dni do dyspozycji odwiedzających byli również specjaliści ze spółki Celsium, którzy odpowiadali na pytania dotyczące ciepła systemowego oraz bezpiecznej ciepłej wody. Zarówno jeden jak i drugi temat wzbudzał zainteresowanie mieszkańców, a pracownicy Celsium odnosili się do bezpieczeństwa, komfortu i oszczędności wynikających z zastosowania proponowanych rozwiązań. Swoimi odczuciami
i spostrzeżeniami chętnie dzieliły się osoby, które już przystąpiły do projektów i korzystają z zarówno z bezpiecznej ciepłej wody jak i ciepła systemowego.

Można pobrać informator i listę objętych programem budynków na stronie http://celsium.pl/oferta/dla-klienta/bezpieczna-ciepa-woda

Zainteresowanie było duże. Na odwiedzających czekała pyszna kawa i słodki poczęstunek, a każdy kto w tych dniach odwiedził nowe biuro otrzymał firmowy upominek.

Przypomnijmy  - Biuro Obsługi Mieszkańców Celsium serwis zlokalizowane jest przy ulicy Piłsudskiego 30. Funkcjonuje w nowej siedzibie od początku grudnia 2015. Powstało po to, aby ułatwić kontakt z Zarządcami. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, aby bez konieczności wchodzenia po schodach mogli swobodnie załatwić swoje sprawy. Będzie można zgłosić usterkę, sprawdzić bieżący stan rozliczeń, złożyć pismo czy też poprosić o pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych ze Wspólnotą.

Zapraszamy do odwiedzania nas w nowej siedzibie i na bezpłatną kawę w kąciku Celsium cafe przez cały rok.