Zarządzanie nieruchomościami

Celsium serwis Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania powierzonymi nieruchomościami. Obecnie zarządzamy 85 Wspólnotami Mieszkaniowymi o łącznej ilości lokali 2 500 oraz powierzchni użytkowej powyżej 110 000 m². Mając na względzie dbałość o naszych klientów stale podnosimy standard budynków poprzez ich kompleksowe remonty. Ponad połowa wspólnot znajdujących się w naszych zasobach przeszło termomodernizację.

Co nas wyróżnia:

  1. Jako jedyna firma na rynku posiadamy profesjonalny program finansowo-księgowy stworzony specjalnie na potrzeby wspólnot mieszkaniowych, charakteryzujący się nadawaniem indywidualnych kont płatniczych każdemu właścicielowi przez co zapewnia szybkie i rzetelne rozliczenie każdego z nich.
  2. Dzięki współpracy z Bankiem Spółdzielczym opłaty w nim dokonywane są wolne od prowizji.
  3. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych mieszkańców uruchomiliśmy całodobowe pogotowie awaryjne pod bezpłatnym numerem 993.
  4. Świadczymy usługi w zakresie utrzymania czystości w budynkach i terenach wspólnot.
  5. Oferujemy  bezpłatną obsługę windykacyjno-prawną wspólnot.

Naszym fundamentem jest odpowiednio przygotowany zespół składający się z doświadczonych zarządców nieruchomości z licencją, administratorów, specjalistów ds. gospodarki ekonomiczno-finansowej oraz specjalistów do spraw obsługi technicznej. Wspólnotom oferowana jest także bezpłatna pomoc w zakresie prawnym.