17 pażdziernika br. odbyła się uroczystość związana z 50-leciem Ochotniczego Hufca Pracy w Skarżysku - Kamiennej oraz 60-leciem OHP w Polsce.

Wspólnie ze Skarżyskim Hufcem Pracy przy inicjatywie władz powiatu i Zespół Szkół Samochodowo Usługowych w Skarżysku Kamiennej zaangażowaliśmy się w projekt wsparcia i rozwoju młodych ludzi.

W ubiegłym roku, z tej inicjatywy w ZSS-U objęliśmy patronatem klasę o profilu zawodowym „Monter sieci i instalacji sanitarnych”Wszystkim uczniom tego kierunku oferujemy praktyki zawodowe. Podobnie jak wiele innych firm, my również poszukujemy pracowników z praktycznymi, fachowymi umiejętnościami. Stawiamy na rozwój młodych ludzi i chcemy mieć wpływ na zmianę wizerunku szkolnictwa zawodowego, podkreślać rangę praktycznej nauki zawodu, tego jak ważne są zawodowe umiejętności i tzw. „fach w ręku”.

Każdego zainteresowanego ucznia zapraszamy do naszej siedziby przy ul. 11 listopada 7, chętnie porozmawiamy i odpowiemy na wszystkie pytania.  

 

Inne aktualności

 • Zaproszenie do składania ofert

  2019-02-04 Dział: Biężące

 • Budowa układu kogeneracyjnego produkującego energię elektryczną i cieplną przy ul. 11 Listopada 7 w Skarżysku-Kamiennej

  2019-03-21 Dział: Przetargi

 • Zmiana w przetargu na zadanie pn. „ Wykonanie projektu budowlanego dwóch przyłączy elektrycznych wyprowadzenia mocy układu kogeneracyjnego zlokalizowanego w Skarżysku-Kamiennej przy ul. 11 Listopada 7”

  2019-03-22 Dział: Przetargi

 • Budowa układu kogeneracyjnego produkującego energię elektryczną i cieplną przy ul. 11 Listopada 7 w Skarżysku-Kamiennej

  2019-03-23 Dział: Dofinansowania

 • Rozstrzygnięcie przetargu

  2019-04-10 Dział: Przetargi

Menu

Zakres usług