Nasza oferta

Prowadzimy sprzedaż DETALICZNĄ oraz HURTOWĄ - oferujemy atrakcyjne UPUSTY przy zamówieniach hurtowych.

Węgiel można również nabyć w workach 25 km (+/- 0.5 kg) oraz workach BIGBAG 1000 kg. Towar zapakowany w worki po 25 kg, ułożony jest na paletach po 40 sztuk tj. 1 tona na każdej palecie. Podczas workowania, magazynowania oraz przygotowań do transportu znajduje się pod dachem. Towar workowany sprzedawany na paletach i w workach BIGBAT dostarczamy samochodem samowyładowczym z HDS-em.

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne oraz e-mailwowe - płatność przy dostawie.

Posiadamy legalizowaną wagę z elektronicznym wyświetlaczem oraz sprzęt, który pozwala przewozić towar w zależności od wielkości złożonego zamówienia oraz warunków dojazdowych do klienta.

Transport GRATIS !
- na terenie powiatów SKARŻYSKIEGO i STARACHOWICKIEGO przy zakupie min. 1 tony opału.

Pozostałe opcje transportu ustalamy indywidualnie

Asortyment

Kontakt do handlowców

Menu

Sprzedaż paliw

Zakres usług

Składanie zamówienia

Sposób pakowania:

Podaj masę w tonach

Sposób odbioru:

Dane do wysyłki:

Regulaminy:

Regulamin sprzedaży węgla

Administratorem danych osobowych jest Celsium Serwis Sp. z o. o. z siedzibą w 26-110 Skarżysku-Kamiennej przy ul. 11 Listopada 7.
Wszelkie informacje dotyczące przysługujących Tobie praw wobec osób fizycznych, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.